PetrRSV

Jméno: Petr Vaněk
Město: Uherské Hradiště
Kraj: Zlínský
Věk: 36
Email: zak.five@centrum.cz
ICQ: 0
Motorka: XT660Z
Rok výroby: 2008
Motorka na každodenní ježdění, výlety do přírody, lehký offroad a časem i nějaká cesta na "východ". Hned jak budu při penězích, tak ji dovybavím chráničem pod motor, blastery, nějaké brašny nebo kufry...
Před chvílí jsem ji přivezl a po okolí najezdil 80 km. Ve měste byla celkem příjemná, okresky taky super ale v lese to už trochu klouzalo - jakmile ji zajedu, tak obuju něco hrubšího (TKC80 nebo takněco). Motor není žádný pruďas, ale na takové to domácí žvýkání snad postačí - pořád je to rozpočtovka (ale s tím jsem ji kupoval.
Zatím je v sérii, z posledních peněz jsem koupil TomTom Rider a sehnal nějaké aplikace na navigaci offroad, tak snad bude použitelný (extrémně nízká cena, jinak bych šel do Zuma 550).
Oproti RSV zatím motorka nejede a nebrzdí, za to ale krásně žehlí nerovnosti a nežere :-). Chtěl bych na ní dobře naučit i svoji holku (na FZ6 jí to docela šlo) a třeba si pak taky koupí nějaké endurko (třeba drz 400s) a budem se toulat přírodou každý na svém oři :-) Na další zkušenosti je zatím brzo, takže až se víc poznáme, tak určitě doplním.
Na silnici mě to pomalu přestává bavit a docela jde i o krk, takže jako východisko vidím offroad a okruh (na který taky časem přijde).
TOPlist