Jirka

Jméno:
Město: Praha západ
Kraj: Středočeský
Věk: 48
Email: simba@seznam.cz
ICQ: 0
Motorka: XT660Z
Rok výroby: 2008
Tak už je konečně doma, zatím mám i svoje XT600, ale bohužel ho musím prodat. JInak Tenerku zatím zajíždím, mám najeto 600km a naprostá spokojenost. Doplněn padák a kryt motoru.

Tak už 1400 už je skoro zajeto :o)))

2200 tak už zažila i lehčí enduro akce. Les, kamení, pole, louka a trochu hop. Podvozek je dle mě lepší než jsem čekal, jen předek chce truchu přitvrdit. Na výšku a váhu už si taky pomalu zvykám. Ještě jiné obutí a myslím že terén nebude problém.

Tak přes zimu trochu úprav a doplňků. Teploměr,voltmetr, zásuvka na GPS,Plotna na zadek od TT, držáky kufrů od TT(drahy jako mrcha) kufry asi od Huskyho nová řada (zatím rozmýšlím), kryty heftů od TT (moc dobře na originál řídítka nesednou. na levý straně jsem musel natočit celou spojkovou páčku se zrcátkem dozadu, protože kryt jinak naráží do čelního plexi při plným rejdu. A navíc se páčka nepatrně opírá kuličkou o kryt).

Zapoměl jsem psát, tak máme zdárně najeto nějakých 13 tisíc km. A zatím v pohodě. Koupeny kufry od Big Huskyho a jen samá chvála, slouží bez problému. Letos jedna dovolenka 5000km (Slovensko,Madarsko, Srbsko, Makedonie, Recko a z5 ještě přes Rumunsko) A před týdnem výlet k Baltu pobřeží od německa přes Polsko k Rusku cca 2500km.
TOPlist